درباره ما

شرکت خدمات گلخانه ای ارگ سبز پارتیکان با تجربه ای مفید حاصل از سال ها فعالیت در زمینه طراحی و ساخت گلخانه ای مدرن راه شما را برای دستیابی به بهترین سیستم های گلخانه ای کوتاه و هموار ساخته است این بار را بر دوش ما بگذارید و دست خود را در دستان ما با اطمینان به سوی نتیجه ای دلنشین گام بردارید. موفقیت شما آرمان و آرزوی ماست.

در شرکت ما سالها تجربه اختصاص داده شده به ساخت و مونتاژ سازه های گلخانه ای و کشاورزی، در طول این سالها این شرکت قادر به انطباق با نیازهای در حال تغییر مشتریان با ساختن سازه هایی که ترویج فرهنگ کشاورزی نوین میباشد. طیف گسترده، متنوع و کارآمد از محصولات، ما را قادر به حل هر وضعیت می کند این ویژگی منحصر به فرد ماست که نیازهای شما را در زمینه ساخت انواع گلخانه مرتفع سازیم اعم از گلخانه های سیفی سبزی ، گلخانه های گل رز و انواع و اقسام محصولات گلخانه ایی.

درشرکت ارگ سبز پارتیکان مراقبت از اجرای هر مرحله از پروژه، از طراحی "در محل" از ساختار به مجمع آن توسط اپراتورهای متخصص ما انجام میگیرد. خدمات ما تضمین شده است از طریق خدمات به مشتریان ما راه مناسب برای تکمیل تجهیزات گلخانه ای خود را پیدا کنید. فلسفه رضایت مشتری ما قادر به نظارت به طور مستقیم و به طور مداوم درهر سطح از این پروژه است.

در حال حاضر شرکت ما دارای امکانات جدید و مدرن مجهز به بهترین تکنولوژی دارای کادر منظم و مجرب برای تولید و شکل دادن به سازه های گلخانه ایی است. تجربه ما، تخصص و تایید از مشتریان ما، در سراسر کشور قرار گرفتن ما به عنوان یکی از رهبران در طراحی و ساخت سازه های گلخانه ایی و کشاورزی درساخت و اجرای انواع پروژه های گلخانه ایی به عنوان نشانه ایی است که ما را در خط مقدم صنعت ساخت گلخانه های مدرن نگه داشته است. ما به شما پیشنهاد می کنیم در عوض هزینه های هنگفت و وقت گیر با مشاوران ما تماس بگیرید و بهترین روش را برای ساخت و برداشت محصولی مرغوب و با کیفیت انتخاب کنید.

 

Poroduct
14
15
16